Kamyon Şoförü için CV Örneği

Kamyon şoförü iş lanı için bir CV örneği bulmanız ve göndermeniz gerekiyorsa doğru yerdesiniz. Bu makalede bulacağınız kamyon şoförü CV örneği ile ilham alıp kolay bir şekilde özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca iyi bir özgeçmişin nasıl yazılacağı hakkında ipuçlarına değineceğiz.

Kamyon şoförünün işi, malları işvereninin müşterisine zamanında teslim etmektir. Aracını A noktasından B noktasına sürmenin yanı sıra, diğer tamamlayıcı görevler de kendisine verilecektir. Böylece ürünleri de sık sık yükleyip boşaltacak, kullandığı kamyonun bakımını düzgün bir şekilde yapacak ve işvereni için bazı idari evrakları doldurması gerekecek.

Kamyon şoförünün işi, işverenin mallarını müşterisine tam zamanında teslim etmektir. Aracını A noktasından B noktasına sürmenin yanı sıra, diğer tamamlayıcı görevler de kendisine verilecektir. Bazen ürünleri sık sık yükleyip boşaltacak, kullandığı kamyonun bakımını düzgün bir şekilde yapacak ve işvereni için bazı idari evrakları doldurması gerekecek.

Bu nedenle kamyon şoförü, bazen birkaç gün evinden uzakta olacağı için oldukça yüksek bir kullanılabilirliğe sahip olmalıdır. Bir arıza durumunda sorunları tek başına çözmek zorunda kalacak. Son olarak, titiz ve ciddi olması gerekecek, bakımından sorumlu olacağı bir kamyon kendisine emanet edilecek. Kendisine güven duyulması gerekecektir.

Kamyon Şoförü CV Örneği Nasıl Hazırlanır?

Ağır vasıta şoförlüğü mesleği titizlik ve ciddiyet ister. Bu nedenle, kamyon şoförü CV’nizin tasarımına yansıtılmalıdır. Bu nedenle, basit ve sade görünmesini sağlamalısınız, renklerin kullanımı bir veya iki ile sınırlı kalmalıdır.

Yazı tipi olarak Microsoft Office Word belgelerinde bulunan Arial, Times New Roman veya Calibri kullanabilirsiniz. Başlıklar için 12-14 punto içerik için 10-12 punto kullanmalısınız. Ne çok büyük nede çok küçük olmalı.

Kamyon şoförü özgeçmişi hazırlarken mesleki yeterliliklerinizi belirtmelisiniz. Almış olduğunuz sertifikalar ve belgeler CV örneğinizde görünmeli. Ağır vasıta araçlarını kullanabilmek bazı sertifikaların bulunması gereklidir. Bunun yanında temel sağlık bilgisi ve bazı kişisel bilgileride işe alım uzmanları ögeçmişinizde görmek isteyecektir.

İşte tüm bunların yer aldığı boş CV örneği aşağıda yer almaktadır. Bu özgeçmişe sahip olmak için resmin altın bulunan indir butonuna tıklayın, ardından Word programı ile kişisel bilgilerinize göre düzenleyin. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra PDF olarak kaydetmeniz ve bu şekilde çıktı ya da karşı tarafa iletmeniz doğru olacaktır.

Kamyon Şoförü CV Örneği

Adınız SOYADINIZ

İletişim Bilgileri
Telefon+90 987 654 32 10
E-Postaadsoyad@pdfwordcv.com
AdresMahalle Sokak İlçe/İL
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri 
Doğum Tarihi 
Medeni Durum 
İş Deneyimi
Haziran 2018 – Eylül 2022Kamyon Şoförü
ŞehirŞirket Adı
 Çalıştığı süre boyunca ürünleri zamanında teslim etti.
 İstanbul – Ankara arası haftada 5 sefer düzenledi.
 Tehlikeli maddeler de dahil olmak üzere her türlü yükü 48 ft’lik kuru kamyonetler ve tankerlerde taşıdı.
  
Haziran 2018 – Eylül 2022Kamyon Şoförü
ŞehirŞirket Adı
 Çalıştığı süre boyunca ürünleri zamanında teslim etti.
 İstanbul – Ankara arası haftada 5 sefer düzenledi.
 Tehlikeli maddeler de dahil olmak üzere her türlü yükü 48 ft’lik kuru kamyonetler ve tankerlerde taşıdı.
  
Eğitim Bilgisi
Eylül 2015 – Haziran 2018Bölüm Adı
ŞehirÜniversite Adı
Sertifiklar-Belgeler
C Sürücü Belgesi (2016)Psikoteknik RaporuMesleki Yeterlilik Belgesi
K Yetki BelgesiTemel İlk Yardım SertifikasıSRC
Genel Sağlık Bilgisi
SigaraAlkolSağlık Sorunu

kamyon şoförü cv
kamyon şoförü cv örneği word 1
kamyoncu cv örneği
kamyoncu cv örneği word 2

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sistem tarafından Adınız Ziyaretçi olarak yazılacaktır. Değiştirmek için ad alanına tıklayın.

Benzer Yazılar