Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitedeki içerik, revize edilmiş “kullanım koşullarımız” kapsamında lisanslanmıştır .

Bu kullanım koşulları, web sitemizi ve şablonlarımızı kullanımınızı düzenler; pdfwordcv.com web sitemizi kullanarak ve şablonlarımızı indirerek, bu kullanım koşullarını tamamen kabul etmiş olursunuz. Bu kullanım koşullarını veya bu kullanım koşullarının herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, şablonlarımızı kullanmamalısınız.

Aşağıdaki Kullanım Koşullarını dikkatlice okumalısınız . Siteyi ve şablonları kullanmanız, bu Kullanım Koşullarını okuyup kabul ettiğiniz anlamına gelir .


  • pdfwordcv.com’dan indirdiğiniz şablonlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz .
  • Şablonlarımızı amaçlarınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
  • Ancak, şablonlarımızı yeniden satamaz veya dağıtamazsınız.
  • Kaynaklarımızın kötüye kullanılmasından yasal olarak sorumlu değiliz (bkz. Sorumluluk Reddi ).

Lisans

Bu web sitesinde bu tür materyallerin organizasyonu ve sunumu dahil tüm materyaller pdfwordcv.com ve lisans verenlerinin mülkiyetindedir ve telif hakları, ticari markalar, ticari adlar, internet alan adları ve diğer benzer haklar dahil olmak üzere fikri mülkiyet yasalarıyla korunabilir.

Şunları yapmanıza İZİN VERİLİR :

  • Şablonlarımızı kişisel amaç için kullanabilirsiniz;
  • Şablonlarımızı kendi ihtiyaçlarınıza göre indirip, düzenleyip ve özelleştirebilirsiniz.
  • Şablonun düzenlenmiş sürümünü özel olarak paylaşabilirsiniz – örneğin, yakın aileniz, hane halkı, ekip veya şirket (işveren) içinde buna erişmesi gereken belirli kişilerle.

“ Şablonlar ” ile pdfwordcv’de sağlanan kelime işlem uygulaması (Microsoft Word, Google Docs, OpenOffice, LibreOffice, vb.) için herhangi bir materyali (cv örneklerini ve diğer belgeleri) kastediyoruz .

Şunları yapmanıza İZİN YOK :

  • Şablonlarımızı (başka bir web sitesinde veya veritabanında yeniden yayınlama dahil), çevrimdışı veya çevrimiçi ve hatta ücretsiz olarak yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması;
  • Şablonlarımızı satmak, kiralamak veya alt lisansını vermek (düzenlenmemiş veya değiştirilmiş sürüm);

Ayrıca şunları YAPMAYACAKSINIZ :

  • pdfwordcv.com’da barındırılan herhangi bir içeriğe Hotlink (yani doğrudan bağlantı) yapın. Buna indirme dosyaları ve resimler dahildir. Kaynaklarımızdan birini paylaşmak isterseniz, pdfwordcv.com’daki belirli kaynak sayfasının bağlantısını paylaşabilir ve önizleme / öne çıkan görselleri kullanabilirsiniz.

Şartlarda Yapılan Değişiklikler:

Bu mevcut Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutarız .*Güncellendi ve yürürlüğe girdi: 20 Mayıs 2022